Cukrzyca? Jak z nią żyć? Można!

Jest taki dzień, kiedy wrócimy od lekarza, który zdiagnozował u nas cukrzycę. Świat nam się wali, nie chce nam się żyć. I chociaż o cukrzycy słyszeliśmy wiele to tego dnia mamy totalny mętlik w głowie. Jak dalej żyć? Czy naszych planów i marzeń już nigdy nie będzie można zrealizować? Takich i podobnych pytań ciśnie nam się wiele ale nie bardzo wiadomo skąd uzyskać odpowiedzi. Wiarygodne!

Takim pierwszym okładem na naszą świeżą ranę będzie wydana ostatnio książka „ Cukrzyca. Jak z nią żyć” (Wydawnictwo RM). To doskonałą lektura dla wszystkich, którzy dowiedzieli się, że muszą dalej żyć z cukrzycą. Z książki dowiedzą się m.in. Czym jest cukrzyca, jak wygląda życie diabetyka, kiedy mierzyć poziom cukru, jaka powinna być dieta diabetyka a także na czym polega samokontrola w cukrzycy, jaki wybrać system do pomiaru glikemii, jakich potraw unikać itp.

Przy okazji  warto zwrócić uwagę na  książkę „Ciasta i desery dla diabetyków” Agaty Lewandowskiej (Wydawnictwo RM), której drugie wydanie jest dostępne w sprzedaży w dobrych księgarniach i w Internecie. Przekonacie się, że można normalnie żyć bez cukru, że samokontrola pozwoli realizować Wam dotychczasowe plany.