Sposób na nieprzyjemny zapach

W życiu każdego diabetyka poza dobrze zorganizowaną samokontrolą poziomu cukru, ciśnienia i wagi ciała ważną rolę odgrywa higiena. Skłonności do wysuszania skóry, zrogowacenia, pęknięcia naskórka, grzybica to częste następstwa zaniedbań diabetyka. To samo dotyczy jamy ustnej, której płukanie jest ważnym elementem higieny. Bolesne afty, owrzodzenia i inne stomatopatie występują nie tylko u osób używających protez. Nieprzyjemny zapach z ust i ogólnie – dyskomfort dotyczy każdego z nas, a osoby z cukrzycą - szczególnie.

 Nasza propozycja!

Na rynku jest sporo różnego rodzaju preparatów do higieny jamy ustnej. Poruszanie się w gąszczu ofert i wybór najlepszego produktu, nie należy do zadań najłatwiejszych. Ułatwiamy! W sprzedaży dostępny jest znakomity antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej dla diabetyków -  Alfa Diabetic.  Czym różni się od innych popularnych, dostępnych na rynku i powszechnie stosowanych przez Polaków?  Przede wszystkim tym, że jest produkowany z naturalnych składników, głównie ziół (siemię lniane, szałwia, rumianek, arnika, tasznik, pięciornik, krwawnik i inne). Płyn sprzedawany jest w wygodnych , niezbyt dużych opakowaniach. Pozwala to zabrać go ze sobą. Wystarczy mała nakrętka płynu aby odświeżyć i zdezynfekować usta. Nie tylko po każdym jedzeniu ale zawsze wtedy gdy czujemy taką potrzebę. czytamy w ulotce dołączonej do każdego opakowania.

Płyn ułatwia codzienną higienę jamy ustnej. Łagodzi objawy suchości ślinianek w jamie ustnej, przeciwdziała rozwojowi próchnicy. Zapobiega krwawieniu, łagodzi ból, przynosi ulgę, zdecydowanie podnosi komfort pacjenta, skraca czas gojenia podrażnionych dziąseł, pozostawia przyjemny smak w ustach.